Haber

Bakan Tekin 81 ilin milli eğitim yöneticileriyle görüştü

Gölbaşı Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde düzenlenen toplantıda il milli eğitim müdürlerine seslenen Bakan Tekin, eğitimde kalitenin daha da artırılması için takım ruhuyla çalışmanın önemine değindi. ,

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milli eğitim camiasının Türk Asrının hedeflerine ulaşmasında değerli bir misyona sahip olduğunu kaydeden Bakan Tekin, kuruluşunun 100’üncü yılında Türkiye’yi eğitimde daha ileriye taşımak için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Cumhuriyet.
 
Toplantıda göreve geldiği günden bu yana yürütülen çalışmaları hatırlatan Bakan Tekin, izinsiz çalışan yapılardan öğrencilerin sınıf tekrarına, veli-öğretmen toplantılarında getirilen randevu sisteminden cep telefonu kullanımına kadar birçok alanda uygulamaların hayata geçirildiğini kaydetti. , yakından takip edilmelidir.

 
Bakan Tekin’in ardından tüm genel müdürler, bağlı oldukları bakan yardımcılarının koordinasyonunda kendi alanları hakkında sunumlar yaparak fikir alışverişinde bulundular.
 
Ayrıca toplantıda il milli eğitim müdürleri illerinde karşılaştıkları sorunları aktararak çözüm noktasında istişarelerde bulunuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu